Пријем ђака првака

На уласку у школу све присутне је поздравила директорка  школе Марија Мргић, педагог школе Снежана Стаматовић и учитељица Мирјана Балаж која им је упутила топле речи добродошлице  јер ће она са њима делити прва слова, приче, песме, надања и љубав.
У препуној свечаној учионици наше школе изведена је пригодна приредба. Наступили су другари петог разреда који су овај заиста посебан дан обележили уз  игру, песму, глуму и рецитације. Улепшали су први долазак у школу најмлађим ученицима и покушали да ублаже трему и њима и родитељима и тако су им пожелели срећан и успешан почетак у школској 2014/2015. години.

Овај свечани чин у нашој школи посебно су увеличали својим присуством представници Црвеног крста који су првацима уручили пригодне поклоне. Ђаке прваке даривала је и Школска управа, школа као и  њихова будућа учитељица.
Овако охрабрени, али помало узбуђени прваци са својом учитељицом Мирјаном Балаж кренули су ка учионици у један нови животни почетак.