„Родна освешћеност, превенција насиља и дискриминације у вртићима и школама

Наша школа је у партнерској улози у пројекту „Родна освешћеност, превенција насиља и дискриминације у вртићима и школама". Носилац пројекта је
ОШ „Братство-јединство" из Сомбора, а други партнер је ОШ „Мирослав Антић" из Чонопље.
Фотографије су са састанка који је одржан у нашој школи 11. децембра 2017. године. Састанку су присуствовале представници педагози и директори све три школе, као и наставници-представници пројектних тимова наших школа. Тема састанка била је најава будућих активности у оквиру пројекта (након реализоване прве - вршњачке радионице и приредба у ОШ „Братство-јединство" у Сомбору).
Следећа активност биће организована у нашој школи. У дану планираног божићног сајма (18. децембра), другари из сомборске и чонопљанске школе са својим наставницима биће наши гости. Од 10 до 12 часова планиран је радионичарски рад и дружење вршњачких тимова. Продукти тог рада биће изложени истог дана у холу школе, од 12 часова.